Kurumsal

Ankara Kompresör Servisi

Çözüm Kompresör Servisi Ankara merkezli olarak basınçlı hava sektöründe 1990 yılından günümüze kadar edindiği tecrübeyle periyodik bakım, tamir, yedek parça ve ikinci el satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Sektörde edindiği deneyim ve yetenekli kadrosuyla seyyar dizel kompresörler, vidalı sabit kompresörler, pistonlu kompresorler, yağsız kompresorler, kırıcı delici tabancalar ve hava kurutucularının tüm marka ve modellerinde tamir ve bakım hizmetlerini kaliteli çözüm üretme gayretiyle sunmaktadır.

Basınçlı hava sektöründeki sektörel gelişmeleri takip ederek teknik servis hizmetimizde doğru ve kalıcı çözümler üreten Çözüm Kompresor Sanayi sektördeki ihtiyaçlara cevap vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz ;

Üretim ve hizmetin kalitesinden, tüm çalışanların sorumlu olduğu inancına sahip olarak kaliteli hizmeti ve bunun sonucu işveren memnuniyetini üstlenmiş olduğu tüm işlerde eksiksiz olarak uygulamaktadır.

Vizyonumuz ;

Çözüm Kompresör, yapısal, işlevsel ve mekanik sorunlara uygun çözümler üretmek, zamandan tasarruf ettirerek müşterilerine kaliteli hizmet vermek dileğindedir.

Bugün 19 | Dün 27 | Bu hafta 161 | Bu ay 532 | Toplam 51038